Dla firm

Imprezy integracyjne – Paintball dla firm

Szukasz odpowiedniego pola paintballowego na impreze integracyjną? Nasz obiekt świetnie sprawdza się w roli małych imprez integracyjny, jak i również tych dużych imprez. W sumie mamy 3 rodzaje pól do gry, na których jesteśmy w stanie zagwarantować komfortowe gry dla 150 osób! Jedno z naszych pól jest specjalnie przygotowane na mniejsze grupy, dzięki czemu można zagrać już od 6 osób (i przy tym super się bawić). Nasz obiekt dzieli się na trzy typy pól do paintballa: pole leśne paintballowe, pole zurbanizowane oraz pole speedball w wąwozie (właśnie przystosowany na super grę dla mniejszej liczby osób – nie trzeba będzie na nim dużo biegać). 
Nie łączymy grup z innymi grupami, jak to zazwyczaj bywa na polach paintballowych!

Scenariusze gry

Impreza integracyjna w formie paintballa jest świetna zabawą, natomiast jest to rownież świetna okazja do wdrozenia elementow pomagajacych budować zgrany zespół (team-bulding). Na życzenie klienta wybieramy scenariusze gry wspierające team-building i przygotowujemy dodatkowe zadania z którymi zespół wejdzie na wyższy poziom zaangażowania się w relacje w zespole!

Miejsce cateringowe

Nasze miejsce cateringowe jest tak zrobione, że nikt z zewnątrz nie będzie zakłócać waszej imprezy. Nie łączymy grup, wiec nasi klienci mają pewność, że impreza odbędzie się tylko w ich własnym gronie. Na miejscu cateringowym jest zorganizowany sprzęt muzyczny. Na życzenie klienta lecą wybrane przez niego utwory muzyczne. Do wyboru mamy miejsce cateringowe w pomieszczeniu, w klimacie fortyfikacyjnym, albo na dworze.

Grill, czy ognisko?

Do wyboru mamy grilla, lub ognisko. Dla naszych klientów przygotowujemy kiełbaski, karkówkę, chleb, sosy, szaszłyki, sałatki, pierś indyka z grilla, warzywa z grilla. Dla bardziej wymagających jest możliwość zamówienia ciast, tortów. Na miejscu znajduję się kawa, herbata, napoje, soki. Na imprezę jest możliwość wniesienia własnego alkoholu i gdyby się skończył to służymy pomocą w dostarczeniu większej ilości prowiantu 😉

Dodatkowe atrakcje

Na życzenie klienta zapewniamy dodatkowe atrakcje w postaci kart do gry, alkochińczyka, rożnego rodzaju planszówki. Na waszej imprezie mogą pojawić się magicy, wróżbici, tancerki.

Nocleg

Jeżeli Twoja impreza potrzebuje noclegu to nie ma problemu! Od razu obok naszego obiektu znajduje się wspaniale urządzone domki letniskowe! W których impreza może trwać przez kolejne dni 🙂 Cały kompleks znajduje się pośród strefy atrakcyjno-turystycznej położonej przy jeziorze maltańskim! Znajduje się tutaj sztuczny stok narciarski, wiele ścieżek rowerowych, nowoczesne zoo. Impreza integracyjna może stać się dłuższą wspólna przygodą przed efektywną pracą!

Pracowaliśmy dla takich klientów, jak:

Cennik Paintball

wstawka

77 zl
  • NABOJE: 200 SZT

  • Marker, Maska, Mundur, Ochraniacz, Rękawiczki, Pas taktyczny, Dodatkowe faty

pobór

97 zl
  • NABOJE: 400 SZT

  • Marker, Maska, Mundur, Ochraniacz, Rękawiczki, Pas taktyczny, Dodatkowe faty

ćwiczenia

127 zl
  • NABOJE: 700 SZT

  • Marker, Maska, Mundur, Ochraniacz, Rękawiczki, Pas taktyczny, Dodatkowe faty