O nas

O nas

Czyli PO CO to robimy

Nasza historia zaczęła się tak naprawdę w dzieciństwie, gdzie trójka jedenastoletnich przyjaciół spotykała się każdego popołudnia w lesie, poszukując idealnego miejsca do zabawy. Pewnego dnia Przemek przybiegł do swoich kumpli, opowiadając, jak jechał z mamą samochodem i zobaczył las od drugiej strony. Po krótkiej namowie przyjaciele wzięli kompas, mapę i wybrali się w poszukiwaniu swojego raju.
W końcu znaleźli oni miejsce, gdzie przez lata się spotykali, bawili, rozwiązywali spory pomiędzy sobą i umacniali swoją przyjaźń.

Ulubioną zabawą przyjaciół była zabawa w wojnę, która w późniejszych latach przełożyła się na zainteresowanie paintballem. Pojawiły się pierwsze markery, pierwsze siniaki i pierwsze krzyki mamy za pobrudzone ubrania farbą. Na początku miał być to raj tylko dla tych trojga przyjaciół, zmieniło się to jednak, kiedy przyszło do nich marzenie o rozgrywaniu scenariuszy gry na większą liczbę osób. Zaczęli oni zapraszać innych swoich znajomych na rozgrywki do swojego raju.

Dopiero w marcu 2015 roku raj ten został oficjalnie nazwany Zielonym Poligonem, gdzie nazwa symbolizuje rozwiązywanie przyjacielskich sporów i utrwalanie więzi poprzez zabawę. Od tego czasu dostarczyliśmy wielu wrażeń i dobrej zabawy klientom indywidualnym, a także również wzmacnialiśmy relacje pomiędzy pracownikami w takich firm, jak Colas Group, Bridgestone, PZU S.A.

Klienci często do nas wracają, dzięki dostarczanym emocjom, jak i również odczuciu polepszania relacji pomiędzy uczestnikami gry. Dzieje się tak dzięki, rozładowaniu negatywnych emocji i zastąpieniu ich ciekawymi wrażeniami z gry. Dzięki scenariuszom gry nastawionym na rozgrywki strategiczno-zespołowe nasi klienci uczą się komunikatywności w zespole, myślenia strategicznego, czy też szacunku dla drugiego człowieka i umiejętności pomagania sobie wzajemnie. Zielony Poligon jest więc miejscem jednoczenia się i budowania przyjaźni pomiędzy ludźmi.