Paintball na gołe klaty! Pyrkon 2017!

Intensywny kwiecień za nami. Nie zdążyliśmy jeszcze odespać, a już publikujemy krótką relację z ostatnich 30 dni naszych działań!

1 kwietnia od samego rana trwała wielka impreza urodzinowa. Jesteśmy z Wami już ponad 2 lata! Kilkadziesiąt osób mogło skorzystać z wyjątkowej oferty – specjalnego pakietu „Urodziny” (niepowtarzalny stosunek ilości kul do ceny) oraz promocji „Kup 300 kulek – 100 dostaniesz w prezencie”. Korzystając z promocji najwytrwalsi wystrzelali aż 700 kul! Ponadto wszyscy otrzymali prezent w postaci grochówki, aby przywrócić siły stracone podczas rozgrywek. Kolejna taka okazja (może) za rok!

Ten wyjątkowy dzień był także premierą kilku nowych okopów. Tego dnia po raz pierwszy rozegrano obronę Bazy C (dotychczas broniliśmy Bazę A). Kolejne kwietniowe gry potwierdziły, że nowe okopy pozwalają na zostosowanie większej ilości różnorodnych taktyk. Obrona Bazy C stała się jednym z najbardziej lubianych scenariuszy, nie tylko podczas urodzin, lecz także przez cały miesiąc!

Miesiąc również zakończył się w wyjątkowy sposób. Podczas 3 ostatnich dni kwietnia, sprawiliśmy, że na twarzach setek uczestników Festiwalu Fantastyki Pyrkon pojawił się uśmiech. Po doświadczeniach z zeszłego roku, podczas drugiej edycji współpracy z organizatorami tego wydarzenia odważyliśmy się zbudować nie jedno, a dwa boiska! Na jednym toczyły się rozgrywki ArcheryTag – dzięki doświadczeniu i dobremu przeszkoleniu sędziów udało się zorganizować mecze w taki sposób, że mimo wielu chętnych nikt nie czekał zbyt długo na swoją kolej, a także nie słyszeliśmy głosów niedosytu. Na drugim boisku po raz pierwszy odbyła się rozgrywka Splat Master – dyscypliny bardzo zbliżonej do paintballa, lecz przystosowanej dla dzieci już od 9 roku życia! Fakt, że zabawa ta jest bezpieczna potwierdziła jedna z grup, która skorzystała z pyrkonowej promocji „Na gołe klaty”. Ich torsy nie były chronione przed kulami i nikomu nic się nie stało. Ta atrakcja niebawem na stałe zagości w naszej regularnej ofercie. Jeśli jesteście chętni już dziś nie bójcie się do nas pisać lub dzwonić!

Wyjątkowy miesiąc za nami. Co zdarzy się w maju? Tego dowiemy się już niebawem!

 

Komentarze